Fatiha Tefsiri 3 Rahman Rahim (Ledünni ilim Sahibi)

Alışılmış tefsirlerin tamamında; “Esirgeyen ve bağışlayan” anlamı kullanılmıştır. Bu anlamı verdiğiimizde konu bütülüğü sağlanamamaktadır. Analitik ve sistematik olmamaktadır.
Bir kerre ben derim ki Rahman ve Rahim, Rahmet’ten türemişlerdir. Rahmet, Allah’ın cc Ledünni ilmidir. Bu ilmi Allah cc mahlukatına dağıtmaktadır. Neye göre? Elbetteki mahlukatın hızına göre… Mahluk varlıkları ve alanları yukarıdan aşağı doğru süzelim; İlk Maddi alem Arş-ı A’lâ’dır ve “Büyük Patlama”dan itibaren nano saniye içinde ayaratılmıştır. Zamansız-mekansız; sonsuz hızda olduğundan “Rahman” Taâlâ Arş üzerinde sekretaryasını kurmuştur.
bir altta dört gökkatını kapsayan Melekut Alemi verdir ve burada hız takyoniktir. Açıklamasını ilgili yerlerde yapmışız. Burada da Allah cc “Rahman”dır.
Bu beş gök katından sonra “Sema”mıza gelmekteyiz. Sema, en son iki gök katını kaplamaktadır. bu iki katın yukarısı ışık hızındaki Cinnler ve aşağısı zaman zaman “beşer” olarak saatte ancak 1235.5 km hızla inip bedenleşebilen (Zî Hıcr)/üstün zekalıların “insan”laştığı alemdir.
Son gök katımız da bu “bedenleşen İnsan”nın dünyası Yeryüzümüz olmaktadır.
Bu iki kattaki Cinn-İns, Sekalayn’ı oluşturmaktadır.
Rahman-Rahim nedir? Cevaplamak için bu üst bilgiyi beynimize kazımak zorundayız. Ondan sonra Ledünni İlim, 10/10 biçiminde bölünmüş ve 9/10’u Dünyanın üzerindeki gök katlarında, 1/10’u da yeryüzündeki kuantik beyin sahibi ermişlere dağıtılmaktadır.
Öyleyse “Rahman” ne demektir? Cevap:
– 9/10 Ledünni ilmi gök katlarındaki takyonik ve ışık hızındaki düşünen zekalara dağıtan Rahman’dır.
– 1/10 Ledünni ilmi yeryüzündeki kuanrum beyin sahibi beşer ve insana dağıtan “Rahim”dir.
işte bu videomuzda bu bilgi verilmektedir. Sevgi ve Saygı bizlerden…

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir